Privātuma politika

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA

Informāciju, ko jūs sniedzat šajā vietnē, SIA MOTO4U apņemas izmantot atbilstoši šim paziņojumam par personas datu aizsardzību. Personas datus SI MOTO4U iegūst, tikai un vienīgi izmantojot brīvprātīgu informācijas sniegšanu dažādos veidos, piemēram – reģistrējoties produktu iegādei, sazinoties ar mūsu darbiniekiem pa informatīvo tālruni, kā arī preču atgriešanas gadījumos. SIA MOTO4U izmantos saņemtos datus, lai sniegtu informāciju par precēm un pakalpojumiem, par kuriem to pieprasījāt. Šajos gadījumos ar jums var sazināties pa e-pastu, tālruni vai vēstules veidā. Reklāmu un tirdzniecības kampaņu gadījumā var būt nepieciešams jūsu apstiprinājums saņemt mūsu piedāvājumu vai paziņojumu. SIA MOTO4U var nodot personisko informāciju citiem saistītajiem uzņēmumiem un/vai ar SIA MOTO$U saistītām trešajām pusēm, lai veiktu noteiktus pakalpojumus, piemēram, produktu piegādi, remontu vai apkopi. Šādā veidā nodotie dati tiks ierobežoti izmantošanai saskaņā ar mērķi, kādam tie tika saņemti, un tos izmantos tikai šajā paziņojumā definētajos nolūkos par personas datu aizsardzību.


KĀ GOOGLE IZMANTO INFORMĀCIJU NO VIETNĒM UN LIETOTNĒM, KAS LIETO MŪSU PAKALPOJUMUS

Lai uzlabotu daudzu vietņu saturu un nodrošinātu to pieejamību bez maksas, šajās vietnēs tiek izmantoti Google pakalpojumi. Kad tajās tiek integrēti mūsu pakalpojumi, šīs vietnes un lietotnes kopīgo informāciju ar Google.

Piemēram, kad jūs apmeklējat vietni, kurā tiek izmantoti tādi reklamēšanas pakalpojumi kā AdSense, tostarp tādi analīzes rīki kā Google Analytics, vai tiek iegults video saturs no pakalpojuma YouTube, jūsu tīmekļa pārlūkprogramma automātiski sūta pakalpojumam Google konkrētu informāciju. Šī informācija var būt apmeklētās lapas URL un jūsu IP adrese. Iespējams, jūsu pārlūkprogrammā iestatīsim arī sīkfailus vai nolasīsim jau esošos sīkfailus. Lietotnes, kas izmanto Google reklamēšanas pakalpojumus, arī kopīgo informāciju ar Google, piemēram, lietotnes nosaukumu un unikālo reklamēšanas identifikatoru.

Google izmanto vietņu un lietotņu kopīgoto informāciju, lai nodrošinātu pakalpojumus, uzlabotu tos, attīstītu jaunus, noteiktu reklamēšanas efektivitāti, aizsargātu no krāpniecības un ļaunprātīgas izmantošanas, kā arī personalizētu saturu un reklāmas, ko jūs redzat pakalpojumā Google un mūsu partneru vietnēs un lietotnēs. Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs apstrādājam datus katram no šiem mērķiem, skatiet mūsu konfidencialitātes politiku, kā arī skatiet lapu Reklamēšana, lai uzzinātu vairāk par Google reklāmām — kā jūsu informācija tiek izmantota reklamēšanas sakarā un cik ilgi Google saglabā šo informāciju.